Kuudella pelaajalla teki tiukkaa... Paitsi bussissa...

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Namikan U14 poikien kolmantena peräkkäisenä turnausviikonloppuna suunnattiin Muurameen, missä pelattiin ensin sarjajohtaja ja isäntäjoukkue Muuramen Urheilijoita vastaan. Ottelu ei alkanut hyvin ja pitkän matkan jälkeen ei joukkueen energiatasoa saatu riittävän

Lue lisää »

Namikan U14 poikien kolmantena peräkkäisenä turnausviikonloppuna suunnattiin Muurameen, missä pelattiin ensin sarjajohtaja ja isäntäjoukkue Muuramen Urheilijoita vastaan. Ottelu ei alkanut hyvin ja pitkän matkan jälkeen ei joukkueen energiatasoa saatu rii

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja jaoston otteluista
Minipojat 10-11Keskinen alue, 12-vuotiaat pojat, I divisioona
12
Jou
klo 14:30
Kauhajoen koulukeskus
Lapuan Korikobrat -
Minipojat 10-11Keskinen alue, 12-vuotiaat pojat, I divisioona
12
Jou
klo 13:00
Kauhajoen koulukeskus
Vaasan Salama -
Minipojat 10-11Keskinen alue, 12-vuotiaat pojat, II divisioona
11
Jou
klo 17:30
Isokylän koulu
- Korikobrat Musta
Mikropojat 12-14Keskinen alue, 10-vuotiaat pojat, I divisioona
11
Jou
klo 17:30
Suvilahden ala-aste, Vaasa
Vaasan Salama - Sininen Sininen
Mikropojat 12-14Keskinen alue, 10-vuotiaat pojat, I divisioona
11
Jou
klo 16:00
Suvilahden ala-aste, Vaasa
Karhu Basket - Valkoinen Valkoinen
Mikropojat 12-14Keskinen alue, 10-vuotiaat pojat, I divisioona
11
Jou
klo 14:30
Suvilahden ala-aste, Vaasa
Karhu Basket - Sininen Sininen
Minipojat 10-11Keskinen alue, 12-vuotiaat pojat, II divisioona
11
Jou
klo 13:00
Isokylän koulu
- Korikobrat Valkoinen
Mikropojat 12-14Keskinen alue, 10-vuotiaat pojat, I divisioona
11
Jou
klo 13:00
Suvilahden ala-aste, Vaasa
Vaasan Salama - Valkoinen Valkoinen
Minitytöt 10-11Keskinen alue, 12-vuotiaat tytöt, II divisioona
11
Jou
klo 12:00
Lapuan yläaste
Lapuan Korikobrat -
U14 pojat 08-09Keskinen alue, 14-vuotiaat pojat, II divisioona
10
Jou
klo 18:30
Hakalahden yläaste
- Vaasan Salama
U14 pojat 08-09Keskinen alue, 14-vuotiaat pojat, II divisioona
5
Jou
klo 14:00
Suvilahden ala-aste, Vaasa
Karhu Basket -
64-39
U14 pojat 08-09Keskinen alue, 14-vuotiaat pojat, II divisioona
5
Jou
klo 12:00
Suvilahden ala-aste, Vaasa
Muuramen Urheilijat -
59-40
Minitytöt 10-11Keskinen alue, 12-vuotiaat tytöt, II divisioona
4
Jou
klo 17:00
Isokylän koulu
- Vaasan Salama
42-44
Minipojat 10-11Keskinen alue, 12-vuotiaat pojat, II divisioona
4
Jou
klo 14:30
Suvilahden ala-aste, Vaasa
HoNsU Black -
24-64
Minipojat 10-11Keskinen alue, 12-vuotiaat pojat, II divisioona
4
Jou
klo 13:00
Suvilahden ala-aste, Vaasa
Vaasan Salama Musta -
41-63
Minitytöt 10-11Keskinen alue, 12-vuotiaat tytöt, II divisioona
4
Jou
klo 12:30
Isokylän koulu
- Laukaan Urheilijat
27-35
Mikropojat 12-14Keskinen alue, 10-vuotiaat pojat, I divisioona
3
Jou
klo 19:00
Torkinmäen koulu
Valkoinen Valkoinen - Lapuan Korikobrat
90-11
Mikropojat 12-14Keskinen alue, 10-vuotiaat pojat, I divisioona
3
Jou
klo 18:00
Torkinmäen koulu
Sininen Sininen - Lapuan Korikobrat
54-13
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Kokkolan NMKY
«  Joulukuu   »
Kategoriat